MP i MPM w biegu nocnym i średnim

Zapraszamy do Gdańska na Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w nocnym i średniodystansowym biegu na orientację

Zgrupowanie w Skowronkach

Od soboty 4 sierpnia jesteśmy na zgrupowaniu w Skowronkach. Zapraszamy do lektury co tam robimy

Puchar Pomorza + M Woj w sprincie

Puchar Pomorza w klasyku i średnim oraz Mistrzostwa Województwa w sprincie - to prawdziwy maraton startów jaki zaliczyliśmy w miniony...

World Orienteering Day w Gdyni

W środę 23 maja na Kamiennej Górze w Gdyni odbyła się impreza na orientację z okazji Światowego Dnia Orienteeringu

KMP I runda

W okolicach Lublina rozegrana została I runda Klubowych Mistrzostw Polski

Mistrzostwa Gdyni w biegu middle

13 maja w okolicach Bieszkowic odbyły się Mistrzostwa Gdyni w biegu middle, których byliśmy organizatorem

Mistrzostwa Woj w Ryjewie

W sobotę odbyły się w okolicy Kwidzyna Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym biegu na orientację

Eliminacje juniorów do MEJ

Po cyklu imprez na Mazowszu trójka naszych juniorów pojechała do Czech na eliminacje do Mistrzostw Europy

Grand Prix Mazowsza

Na zakończenie naszych mazowieckich zmagań wystartowaliśmy w Nowym Dworze i Pomiechówku na Grand Prix Mazowsza

Trofeum ZAZU30

Trofeum ZAZU30, to impreza z okazji 30 lat startów w orientacji sportowej Przemka Patejki

Ścigamy się na Warszawskiej Mili

Duża grupa reprezentantów naszego klubu ścigała się w dniach 28-29 kwietnia na Warszawskiej Mili w Słupnie k/Warszawy

Zawody w Trokach

W miniony weekend z sukcesami wystartowaliśmy na dwudniowej imprezie w Trokach na Litwie

Mistrzostwa Polski w Ultralongu

Mistrzostwa Polski w ultralongu w Nawojowej Górze za nami. "Łupem" naszych zawodników padły 4 medale

Zawody Wielkanocne w Czechach

Kilkuosobowa ekipa naszych klubowiczów wystartowała na trzydniowych Zawodach Wielkanocnych w okolicach Czeskiej Lipy

Sezon rozpoczęty na MW w longu w Kwidzynie

25 marca w Kwidzynie rozpoczęliśmy sezon Mistrzostwami Województwa w długim dystansie

Bergen Sprint Camp

w dniach 16-18 marca trójka naszych juniorów wzięła udział w cyklu sprintów, organizowanych corocznie w norweskim Bergen

Zakończenie V edycji NA

15 marca biegiem na Dąbrowie w Gdyni zakończyła się V edycja Nocnego Azymutu

Zgrupowanie w Andaluzji

W tym roku wybraliśmy się na zgrupowanie techniczne na południe Hiszpanii

XV-lecie Klubu

W styczniu tego roku minęło 15 lat działalności naszego Klubu

Borowice 2018

Ponad 50-osobowa grupa z naszego województwa wzięła udział w tegorocznym zgrupowaniu zimowym w Borowicach

.

5 urodziny Z Mapą do Lasu

To już 5 lat jak jesteśmy razem na ZMdL

Zapraszamy na ferie do Borowic

Od 20 lat na obozy w czasie ferii jeździmy do Borowic k/Karpacza. Zapraszamy, pojedź z nami!

Hewi i Alicja

21 października nasz klubowy kolega Maciej Hewelt ps "Hewi" i Alicja Buzikiewicz stanęli na ślubnym kobiercu

Bukowa Cup

Na koniec sezonu 2017 wystartowaliśmy na zawodach Bukowa Cup

Mistrzostwa Polski - Nocny i Średni

W Piechowicach koło Jeleniej Góry odbyły się Mistrzostwa Polski w Nocnym i Średniodystansowym BnO - było hardcorowo

Mistrzostwa Polski Klasyk i Sztafety

Zawodnicy UKS "Azymut 45" najczęściej stawali na najwyższym stopniu podium na MP w klasyku i zdobyli najwięcej medali na MP w sztafetach

Mistrzostwa Gdyni Middle

Mistrzostwa Gdyni w biegu średniodystansowym odbyły się w niedzielę na Wiczlinie

Zawody Wojewódzkie w Elblągu

Początek września to tradycyjnie już start na zawodach wojewódzkich w okolicach Elbląga

Obóz letni w Garczynie

W tym roku na zgrupowanie letnie wybraliśmy się do Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie

XIII Grand Prix Pomorza

Zakończyły się XIII Międzynarodowe Zawody "Grand Prix Pomorza"

Puchar Bałtyku 2017

Tegoroczny Puchar Bałtyku za nami.

Puchar Wawelu

Super ciekawy Puchar Wawelu. szkoda, że już się skończył

Puchar Najmłodszych

Dziesięć medali, w tym trzy złote, zdobyli nasi młodzi zawodnicy na XXXVI Pucharze Najmłodszych

Konsultacje przed Pucharem Najmłodszych

Od piątku do niedzieli najmłodsi członkowie naszego klubu przygotowywali się na Wyspie Sobieszewskiej do Pucharu Najmłodszych

Sprinterskie Mistrzostwa Polski z medalami

Brązowy medal Zuzi Morawskiej i złoto Irenki w biegu indywidualnym oraz złoto Irenki i Pawła Morawskich w sztafetach - to nasz "łup"

Zawody Wojewódzkie w Kwidzynie

W dniach 27-28 maja odbyły się w Kwidzynie Mistrzostwa Województwa w sprincie i Puchar Pomorza w biegu średnim

Cała Polska Biega z Mapą w Gdyni

World Orienteering Day w Gimnazjum nr 11 w Gdyni

Klubowe Mistrzostwa Polski - zwyciężamy!

Podobnie jak w zeszłym roku wygrywamy sztafetę pokoleń na Klubowych Mistrzostwach Polski!!!

Mistrzostwa Gdyni w klasyku

W niedzielę w Gdyni na Wielkim Kacku odbyły się Mistrzostwa Gdyni w biegu klasycznym

Mistrzostwa Województwa middle

W sobotę 13 maja odbyły się w Nowym Dworze Wejherowskim Mistrzostwa Województwa w biegu średnim

My na Grand Prix Mazowsza

Bezpośrednio po "Warszawskiej Mili" całą grupą uczestniczyliśmy w wielodniowych zawodach "Grand Prix Mazowsza".

Na zawodach "Warszawska Mila"

Ponad 20-sto osobowa grupa zawodników naszego klubu wyjechała na przełomie kwietnia i maja na zawody w okolice Warszawy

Zawody Wielkanocne w Czechach

Kilkunastoosobowa grupa reprezentantów naszego klubu Święta Wielkanocne spędziła na zawodach w Czechach

Mistrzostwa Polski w UltraLongu

Nasze sukcesy na tegorocznych Mistrzostwach Polski w długodystansowym biegu na orientację

CEYOC w Sobótce

Piątka naszych zawodników wystartowała na CEYOC, będących jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Europy Juniorów

Nasi na Junior Camp w Szwecji

Czwórka juniorów z naszego klubu wraz z Majką jako opiekunem bierze udział w Junior Camp w Szwecji

Na zawodach Portugal Orienteering Meeting

Zuzia i Grzesie z jednym z najlepszych zawodników w historii orienteeringu, Mistrzem Świata Thierrym Gueorgiou

Zgrupowanie w Portugalii

Nasi zawodnicy na zgrupowaniu w ciepłej Portugalii

Nocny Azymut 2015/16 E3 AWFiS

Borowice 2017

obóz zimowy w Borowicach k/Karpacza

Puchar Elbląga/Puchar Pomorza 10-11.09.2016 - Elbląg

Mistrzostwa Polski - klasyk, sztafety- Batorz

Mistrzostwa Polski - klasyk, sztafety 17-18.09.2016 - Batorz

Klubowe Mistrzostwa Polski 03-04.09.2016 - Jakuszyce

XII Grand Prix Pomorza 19.08.2016 E3 - Bąkowo

Grand Prix Pomorza 2016 E2 (Bąkowo) 19.08.2016

Baltic Cup 2016

Obóz szkoleniowy Sobieszewo

Grand Prix Polonia/Mistrzostwa Europy 30.06-02.07.2016 -...

Puchar Najmłodszych - sztafety 19.06.2016 - Garczyn

Puchar Najmłodszych - klasyk 18.06.2016 - Garczyn

Puchar Najmłodszych - Sprint 17.06.2016 - Garczyn

Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO 17.04.2016 -...

II Runda Pucharu Pomorza - Osiek 09.04.2016

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - 02.04.2016r.

Obóz zimowy - Borowice 2016

Hardcorowy Motylek 14.11.2015

Mistrzostwa Polski Nocne i Sztafety Sprinterskie...

Żagle w Sopocie 11.10.2015

Nocny Azymut 2014/2015