PZ..
ZMDL
A
Wszystkie
Lp
Termin
Dyscyplina
Nazwa
Miejsce
Organizator
Ranking
Puchar Pom
Kom/wyn
Inne
1
27.01.2018 -09.02.2018
BnO
Obóz zimowy
Borowice
/
2
24.02.2018 -05.03.2018
BnO
Zgrupowanie techniczne
Andaluzja/Hiszpania
/
3
16.03.2018 -18.03.2018
BnO
Sprint Camp
Bergen/Norwegia
/
4
25.03.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – long
Kwidzyn
/
5
30.03.2018 -03.04.2018
BnO
Prague Easter
Ceska Lipa/Czechy
/
6
08.04.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – long
Nawojowa Góra
/
7
20.04.2018 -22.04.2018
BnO
Spring Cup
Troki/Litwa
/
8
27.04.2018 -06.05.2018
BnO
Zgrupowanie techniczne
Szwecja
/
9
12.05.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – klasyk
Kwidzyn
/
10
13.05.2018
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – średni
Gdynia
Tak
/
11
18.05.2018 -20.05.2018
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski I – sprint. Klasyk, szt 3-os
Lublin
/
12
23.05.2018
BnO
Cała Polska Biega z Mapą/World Orienteering Day
Gdynia
/
13
26.05.2018
BnO
Puchar Pomorza – średni
Rumia
/
14
26.05.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – sprint
Rumia
/
15
27.05.2018
BnO
Puchar Pomorza – klasyk
Rumia
Tak
/
16
01.06.2018 -03.06.2018
BnO
Puchar Najmłodszych
Ochędzyn
/
17
09.06.2018 -10.06.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – sprinty
Szczecin
/
18
15.06.2018 -17.06.2018
BnO
Głuchołazy Cup
Głuchołazy
/
19
04.07.2018 -08.07.2018
BnO
Puchar Wawelu
Jura Krakowsko-Częstochowska
/
20
27.07.2018 -29.07.2018
BnO
Limanowa Cup
Krynica Zdrój
/
21
04.08.2018 -15.08.2018
BnO
Obóz letni
.
/
22
17.08.2018 -19.08.2018
BnO
Puchar Bałtyku
Puszcza Darżlubska
/
23
24.08.2018 -26.08.2018
BnO
Grand Prix Pomorza
Gdynia
/
24
07.09.2018 -09.09.2018
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski II – sprint nocny, średni, szt pokoleń
Rzeszów
/
25
15.09.2018 -16.09.2018
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
/
26
22.09.2018 -23.09.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – klasyk, sztafety
Świdnica
/
27
29.09.2018 -30.09.2018
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kujawsko – Pomorskie
/
28
06.10.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – średni, nocny
Gdynia
/
29
13.10.2018 -14.10.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, nocny
Gdańsk
/