PZ..
ZMDL
A
Wszystkie
Lp
Termin
Dyscyplina
Nazwa
Miejsce
Organizator
Ranking
Puchar Pom
Kom/wyn
Inne
1
25.03.2017
bno
Mistrzostwa woj. pomorskiego – long
Osiek
0,7
I runda
/
2
08.04.2017
bno
Mistrzostwa Polski – long
Wzgórza Dylewskie
1,3
/
3
29.04.2017 -30.04.2017
bno
Warszawska Mila
Czarna Struga ok. W-wa
1,1
/
4
29.04.2017
BnO
Puchar Luzina – wiosna
Luzino
/
5
01.05.2017 -03.05.2017
BnO
Grand Prix Mazowsza
Modlin
1,1
/
6
13.05.2017 -14.05.2017
BnO
Puchar Twierdzy Przemyśl
Przemyśl
1,1
/
7
13.05.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – średni
Rumia
0,8
II Runda
/
8
14.05.2017
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – klasyk
Gdynia
0,7
III runda
/
9
20.05.2017 -21.05.2017
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski
Rydzyny
1,3
/
10
24.05.2017
BnO
Cała Polska Biega z Mapą
Gdynia
/
11
27.05.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – sprint
Kwidzyn
0,8
IV Runda
/
12
28.05.2017
BnO
Puchar Pomorza – średni
Kwidzyn
0,7
V Runda
/
13
03.06.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – sztafety sprinterskie
Lublin
/
14
04.06.2017
BnO
Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
Lublin
1,3
/
15
16.06.2017 -18.06.2017
BnO
Puchar Najmłodszych
Warszawa
1,3
/
16
05.07.2017 -09.07.2017
BnO
Puchar Wawelu
Ok. Olkusza
/
17
15.07.2017
BnO
Puchar Luzina – lato
Luzino
/
18
23.07.2017 -28.07.2017
World Games
Wrocław
/
19
25.07.2017 -27.07.2017
O-Games
Wrocław, Trzebnica
1,1
/
20
29.07.2017 -31.07.2017
BnO
Limanowa Cup
Limanowa
1,1
/
21
12.08.2017 -14.08.2017
BnO
Puchar Bałtyku
Puszcza Darżlubska
1,1
/
22
18.08.2017 -20.08.2017
BnO
Grand Prix Pomorza
Bieszkowice
1,1
/
23
09.09.2017
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
0,8 (Warmia)
VI Runda
/
24
10.09.2017
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
0,8 (Warmia)
VII Runda
/
25
16.09.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – klasyk
Bąkowo
0,8
VIII Runda
/
26
17.09.2017
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – średni
Gdynia
0,7
IX Runda
/
27
23.09.2017 -24.09.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – klasyk, sztafety
Puszcza Darżlubska
1,3
/
28
30.09.2017 -01.10.2017
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kwidzyn
0,7 (klasyk)
X Runda
/
29
07.10.2017 -08.10.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, noc
Jelenia Góra, Piechowice
1,3
/
30
13.10.2017 -15.10.2017
BnO
Bukowa Cup
Szczecin, Gryfino
1,1
/
31
14.10.2017
BnO
Puchar Luzina – jesień
Luzino
/
32
21.10.2017
BnO
Puchar Rumii – Puchar Pomorza
Rumia
/
33
28.10.2017
BnO
Puchar Luzina – zima
Luzino
/