<
Co to jest
Aktualności
Regulamin
Lista Zgłoszonych
Archiwum
wyniki
Zgłoszenia NA
Zapraszamy do Gdyni Chyloni

W czwartek 22 listopada odbędzie się 2 etap VI edycji Nocnego Azymutu. Zapraszamy do Gdyni Chyloni do Szkoły dla Dorosłych na ul. Raduńską!

Po 1 etapie

1 etap VI edycji "Nocnego Azymutu" za nami. Dziękujemy wszystkim startującym, dziękujemy AWFiS, a w szczególności Kierownikowi Zakładu Lekkiej Atletyki prof. nadzw. dr hab. Wojciechowi Ratkowskiemu, za pomoc i gościnność!
 

Klasyfikację możecie obejrzeć w zakładce >wyniki, zapraszamy do lektury!
 

Zgodnie z zapowiedzią rozlosowaliśmy upominki wśród uczestników 1 etapu. Szczęśliwcami zostali: Dzirba Team (Płotka), Stefaniak Robert (Pstrąg), Sass Jarosław (Pirania), Radomyski Łukasz (Rekin). Gratulujemy! Po odbiór zapraszamy do Biura Zawodów na 2 etapie.
 

Wszystkich serdecznie zapraszamy w listopadzie na 2 etap do Gdyni Chyloni!

Zapraszamy na AWFiS

W czwartek 25 października rozpoczynamy VI edycję Nocnego Azymutu 2018/2019. Na stronie dostępny jest już Regulamin całego cyklu i Komunikat Techniczny na 1 etap. Zapraszamy do lektury!

Tym razem na inaugurację zapraszamy do Akademii Wychowania Fizycznegi i Sportu na gdańską Żabiankę. Czeka na Was nowa mapa, ciekawy teren, świetna atmosfera i oczywiście pyszne drożdżówki i herbatka z sokiem malinowym na mecie.

Wzorem poprzedniej edycji, będziemy kontynuować losowanie upominków wśród uczestników poszczególnych etapów. Upominki będzie można obierać w Biurze Zawodów na kolejnych etapach.

 

Mamy dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość: postanowiliśmy kontynuować cykl czwartkowych wieczornych biegów, także w innych miesiącach. Będzie to nowy cykl składający się z 4 biegów rozgrywanych w czwartkowe wieczory w kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu. Szczegóły podamy wkrótce....


Tymczasem oczekujemy Was na starcie 1 etapu. Zgłoszenia w I terminie przyjmujemy do wtorku poprzez formularz na stronie. Do tego terminu, można także zdecydować się na pakiet 5+1.

                                                                                                       do zobaczenia!!!

Rusza VI edycja

Witamy,

25 października rozpoczynamy kolejną, VI edycję Nocnego Azymutu. Spotykamy się tradycyjnie w czwartki. Terminy poszczególnych etapów: 25.X, 22.XI, 20.XII, 17.I, 7.II, 14.III. Wkrótce więcej szczegółów....