Co to jest
Aktualności
Regulamin
Komunikat Techniczny
Zgłoszenia
Lista Startowa
Wyniki
Archiwum
3 etap rywalizacji już niedługo!

Nadeszła pora na ostatni w tym roku kalendarzowym etap Nocnego Azymutu!

Już 14 grudnia odbędzie się 3 etap V edycji Nocnego Azymutu, tym razem na zupełnie nowej mapie w Gdyni Chyloni. W zakładce Komunikat Techniczny znajdziecie szczegóły dotyczące zbliżającej się imprezy


Pierwszy termin zgłoszeń mija we wtorek 12 grudnia, aby się zapisać wystarczy skorzystać elektronicznego formularza dostępnego pod tym linkiem: formularz

Zapraszamy także na wydarzenia na facebooku, gdzie publikujemy wszelkie informacje dotyczącego najbliższego etapu. ;) 

Zapisy już trwają, nie przegapcie wtorkowego terminu zgłoszeń i...
 

                                                                                        ...do zoorientowania się na Chyloni ;)

2 etap V edycji przeszedł do historii

Za nami 2 etap rywalizacji tegorocznego Nocnego Azymutu, w którym wystartowało 98 uczestników. Dzięki uprzejmości władz Politechniki Gdańskiej i Centrum Sportu Akademickiego oraz dzięki gościnności Wydziału Mechanicznego mogliście doświadczyć wielu orientacyjnych wyzwań na świeżo wyremontowanym kampusie PG.

Jeżeli jesteście ciekawi czy wybrane przez Was warianty były najkrótsze i naszybsze to zapraszamy na naszego instagrama gdzie będziecie mogli zobaczyć urywki z najciekawszymi punktami 2 etapu.

W zakładce wyniki możecie zobaczyć rezultaty oraz klasyfikację generalną po 2 etapach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2 etapu.

Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce w Gdynii Chylonii gdzie odbędzie się kolejny etap NA.
 

Szczęśliwcami, którzy wylosowali upominki na 2 etapie są: płotka - Amelia Kiszkiel Makiewicz, pstrąg - Jakub Westa, pirania - Katarzyna Januszewicz, rekin - Piotr Kaczyński. Upominki będą do odebrania w Sekretariacie na następnych etapach NA.


Specjalne podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji tego etapu kierujemy do Dyrektora Wydziału Mechanicznego inż. Wojciecha Połuboka i Kierownika Katedry Konstrukcji Maszyn i Pojazdów prof. dr hab. inż. Michała Wasilczuka

                     Do zorientowania :)

2 etap Nocnego Azymutu już tuż tuż

Nadeszła pora na start w 2 etapie tegorocznej edycji!

Już za chwilę 2 etap V edycji Nocnego Azymutu, tym razem na Kampusie Politechniki Gdańskiej. W zakładce Komunikat Techniczny znajdziecie szczegóły dotyczące zbliżającej się imprezy.
Tym razem będziecie mogli spotkać się z problemem, który dotyka tysiące osób zaczynających swój 1 rok studiów, czyli jak odnaleźć się na kampusie akademickim. Odnalezienie właściwej sali wykładowej nie należy do najprostszych, podobnie jak odnalezienie punktów kontrolnych na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej i wykonanie tego w jak najkrótszym czasie.

Pierwszy termin zgłoszeń mija 21listopada, wystarczy skorzystać elektronicznego formularza dostępnego pod tym linkiem: formularz

Zapraszamy na dołączenie do wydarzenia na facebooku, gdzie również będziemy publikować wszelkie informacje dotyczącego danego etapu. ;) 

Pragniemy również poinformować, że koszt udziału w imprezie dla wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników akademickich Politechniki Gdańskiej wynosi 5 zł wraz z wypożyczniem chipa (Obowiązuje jedynie przy zgłoszeniu elektronicznym do dnia 21 listopada oraz za okazaniem legitymacji w biurze zawodów).

Zapisy już trwają, dlatego zachęcamy do rezerwowania czwartkowych wieczorów, nie przegapcie wtorkowego terminu zgłoszeń i...
 

                                                                                        ...do zoorientowania się na Politechnice ;)

1 etap V edycji za nami

Mamy nowy rekord frekwencji na Nocnym Azymucie!

 

We wczorajszej imprezie odnotowaliśmy na starcie 106 zawodnikówów i pierwszy raz w historii imprezy przekroczyliśmy granicę 100 startujących.

Dziękujemy wszystkim za udział! Mamy nadzieje, że dostarczyliśmy Wam wielu emocji i z chęcią pojawicie się w przyszłym miesiącu na kampusie Politechniki Gdańskiej, gdzie odbędzie się 2 etap rywalizacji. 
 

Wśród zawodników, którzy wystartowali w 1 etapie rozlosowaliśmy upominki. Wylosowanymi szczęśliwcami zostali: płotka - Pawłowski Marcin, pstrąg - Ciechanowicz Mikołaj, pirania - Kuźba Justyna, rekin - Pruszkowski Paweł. Upominki będą do odebrania w sekretariacie na następnych etapach NA.

 

W zakładce Wyniki znajdziecie podsumowanie zmagań 1 etapu, a tutaj możecie obejrzeć trochę fotek
 

                                                                                                                      Do zoorientowania :)

Rusza V edycja Nocnego Azymutu!

Witamy wszystkich po dłuższej przerwie!
Mamy nadzieję, że już nie możecie się doczekać nocnego ścigania po trójmiejskich osiedlach i parkach, podobnie jak my organizowania dla Was kolejnych nocnych zawodów. Pierwszy etap V edycji NA już wkrótce, 26 października, w Orłowie. Teren zawodów obejmuje okolice Potoku Kolibskiego oraz przyległego osiedla i parku. Szczegóły dotyczące etapu znajdziecie w zakładce Komunikat Techniczny

 

Jest już ramowy program tegorocznej edycji. W nowym sezonie pojawiło się kilka nowości, z czego największą są 3 nowe mapy. Drugą z nowości, jaką zapewne już zauważyliście, jest nowa strona internetowa. Utworzyliśmy formularz, poprzez który będziecie się zgłaszać na zawody i dzięki któremu dostaniecie informację zwrotną na swoją pocztę elektroniczną. Pracujemy dalej nad niektórymi rozwiązaniami na stronie i w przyszłości możecie się spodziewać miłych zmian.

 

Podobnie jak w zeszłym roku istnieje możliwość skorzystania z pakietu "5+1" dzięki czemu otrzymujecie sześć startów w cenie pięciu. Opcja ta jest dostępna w formularzu zgłoszeniowym przed 1 etapem tegorocznej edycji.

 

Zapraszamy na dołączenie do wydarzenia na  facebooku , gdzie również będziemy publikować wszelkie informacje dotyczącego danego etapu. ;) 

 

Zapisy już trwają, dlatego zachęcamy do rezerwowania czwartkowych wieczorów, I termin elektronicznych zapisów na pierwszy etap mija   24 października (wtorek), nie przegapcie ...

                                                                                                        

                                                                                         ...do zoorientowania się w Orłowie ;)