Co to jest
Aktualności
Regulamin
Komunikat Techniczny
Zgłoszenia
Lista Zgłoszonych
Archiwum
wyniki
ListaStartowa

22.11- Gdynia Chylonia

Trasa Płotka

Kaszkiewicz Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia
Kaszkiewicz Leon 2010 Azymut 45 Gdynia
Januszewicz Michał 2010 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Jacek 2010
Porzycz Małgorzata 2008 UKS Siódemka Rumia

Trasa Pstrąg

Kaszkiewicz Kamila 1980 Azymut 45 Gdynia
kilichowski kacper 2006 Azymut 45 Gdynia
ciechanowicz mikolaj 2006 Azymut 45 Gdynia
Nowak Anna 2006 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Robert 2006 Azymut 45 Gdynia
Szafarewicz Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn
Ukleja Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia
Ukleja Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia
Kleinszmidt Michał 2006 Azymut 45 Gdynia
Miłkowski Jakub 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Weronika 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Małgorzata 2008 Azymut 45 Gdynia

Trasa Pirania

Movko Marina 1960 Azymut 45 Gdynia
Pesta Anna 2003 Azymut 45 Gdynia
Pestka Maciej 1996 Azymut 45 Gdynia
Długosz Tomasz 1985
Januszewicz Katarzyna 1986 Azymut 45 Gdynia
Cichowska Joanna 1993 S4A
Lazareva Natalia 1955 Azymut 45 Gdynia
Nowak Grzegorz 2003 Azymut 45 Gdynia
Mientki Tadeusz 1952 Orkan Ostróda
Bąkowska Dominika 1992 PKO Harpagan Gdańsk
Ukleja Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia
Porzycz Agnieszka 1984 UKS Siódemka Rumia
Moskal Zuzanna 2002 UKS Siódemka Rumia
Nowicka-Bielecka Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia
Witkowska Izabela 1970 Azymut 45 Gdynia
Witkowski Adam 1970 Azymut 45 Gdynia
PETKA MIROSŁAW 1973
Gniewkowska Julia 2002 Azymut 45 Gdynia
Tatiana Chernyhseva 1963 OK Kaliningrad
Miroshnichenko Viktor 1957 Kaliningrad
Miroshnichenko Elena 1959 Kaliningrad
Lewandowska Joanna . Wiatr we włosach
Bundz Agnieszka 1988 indywidualnie
SASS Jarosław 1974 indywidualnie
Rybczyński Tomasz 1980
ARSENTJEV VIKTOR 1954 Kaliningrad
Pietrowicz Karol 1990 Azymut 45 Gdynia
Smirnova Natalia 1956 PionerSK
Soloveva Elena 1958 PionerSK
Soloveva Mikhail 1956 PionerSK

Trasa Rekin

Kaczyński Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk
Porzycz Grzegorz 2002 Azymut 45 Gdynia
Pesta Piotr 2001 Azymut 45 Gdynia
Żyliński Adam 1984 PWC FCU Run Team
Ćwidak Paweł 1988 SKPT Gdańsk
Radomyski Łukasz 1975
Łapuć Krzysztof 1981
Łosiewicz Mariusz 1980 Morenka Team
Mientki Sebastian 1976 Orkan Ostróda
Dettlaff Anna 1989 UKS Włóczykij
Borowiec Paweł 2002 PKO Harpagan
Fankidejski Artur 1978 UKS Włóczykij
Borowiec Krzysztof 1970 BORÓWKI
Dawidowska Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia
Ogdowski Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia
Kreft Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia
Żurek Grzegorz 2000 UKS Siódemka Rumia
Kuźba Jakub 2000 UKS Siódemka Rumia
Bielecka Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia
Borzyszkowski Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia
Olech Przemysław 1985 UKS Siódemka Rumia
Sienkiewicz Maksymilian 2001 Azymut 45 Gdynia
Pesta Adam 1969 Azymut 45 Gdynia
Wirkus Piotr 1983 BigYellowFoot Adventure Team
Kalsztein Karol 1974 PKO Harpagan Gdańsk
Łazarek Daniel 1982 Kawaler Wieczorową Porą
Kaczyński Jakub 1978 PKO Harpagan Gdańsk
Jankowski Tomasz 1967 PKO Harpagan Gdańsk
Ciećwierz Sławomir 1979 Azymut 45 Gdynia
Ciesielski Witold 1973 turbo
Gołąb Jakub 1984 Napieramy
Czajka Mariusz 1979 KInO REKIN
Olejnik Michał 1992 WKS Grunwald Poznań
Hippner Marcin 1979 Kosmate pały Gandalfa

20.12- Gdynia Chwarzno

Trasa Płotka

Kaszkiewicz Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia
Kaszkiewicz Leon 2010 Azymut 45 Gdynia
Januszewicz Michał 2010 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Jacek 2010
Porzycz Małgorzata 2008 UKS Siódemka Rumia

Trasa Pstrąg

Kaszkiewicz Kamila 1980 Azymut 45 Gdynia
kilichowski kacper 2006 Azymut 45 Gdynia
ciechanowicz mikolaj 2006 Azymut 45 Gdynia
Nowak Anna 2006 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Robert 2006 Azymut 45 Gdynia
Szafarewicz Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn
Ukleja Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia
Ukleja Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia
Kleinszmidt Michał 2006 Azymut 45 Gdynia
Miłkowski Jakub 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Weronika 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Małgorzata 2008 Azymut 45 Gdynia

Trasa Pirania

Movko Marina 1960 Azymut 45 Gdynia
Pesta Anna 2003 Azymut 45 Gdynia
Pestka Maciej 1996 Azymut 45 Gdynia
Długosz Tomasz 1985
Januszewicz Katarzyna 1986 Azymut 45 Gdynia
Cichowska Joanna 1993 S4A
Lazareva Natalia 1955 Azymut 45 Gdynia
Nowak Grzegorz 2003 Azymut 45 Gdynia
Mientki Tadeusz 1952 Orkan Ostróda
Bąkowska Dominika 1992 PKO Harpagan Gdańsk
Ukleja Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia
Porzycz Agnieszka 1984 UKS Siódemka Rumia
Moskal Zuzanna 2002 UKS Siódemka Rumia
Nowicka-Bielecka Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia
Witkowska Izabela 1970 Azymut 45 Gdynia
Witkowski Adam 1970 Azymut 45 Gdynia
Gniewkowska Julia 2002 Azymut 45 Gdynia

Trasa Rekin

Kaczyński Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk
Porzycz Grzegorz 2002 Azymut 45 Gdynia
Pesta Piotr 2001 Azymut 45 Gdynia
Żyliński Adam 1984 PWC FCU Run Team
Ćwidak Paweł 1988 SKPT Gdańsk
Radomyski Łukasz 1975
Łapuć Krzysztof 1981
Łosiewicz Mariusz 1980 Morenka Team
Mientki Sebastian 1976 Orkan Ostróda
Dettlaff Anna 1989 UKS Włóczykij
Borowiec Paweł 2002 PKO Harpagan
Fankidejski Artur 1978 UKS Włóczykij
Borowiec Krzysztof 1970 BORÓWKI
Dawidowska Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia
Ogdowski Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia
Kreft Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia
Żurek Grzegorz 2000 UKS Siódemka Rumia
Kuźba Jakub 2000 UKS Siódemka Rumia
Bielecka Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia
Borzyszkowski Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia
Olech Przemysław 1985 UKS Siódemka Rumia
Sienkiewicz Maksymilian 2001 Azymut 45 Gdynia
Pesta Adam 1969 Azymut 45 Gdynia
Kalsztein Karol 1974 PKO Harpagan Gdańsk
Łazarek Daniel 1982 Kawaler Wieczorową Porą
Kaczyński Jakub 1978 PKO Harpagan Gdańsk
Jankowski Tomasz 1967 PKO Harpagan Gdańsk
Ciećwierz Sławomir 1979 Azymut 45 Gdynia

17.01- Gdańsk Zaspa

Trasa Płotka

Kaszkiewicz Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia
Kaszkiewicz Leon 2010 Azymut 45 Gdynia
Januszewicz Michał 2010 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Jacek 2010
Porzycz Małgorzata 2008 UKS Siódemka Rumia

Trasa Pstrąg

Kaszkiewicz Kamila 1980 Azymut 45 Gdynia
kilichowski kacper 2006 Azymut 45 Gdynia
ciechanowicz mikolaj 2006 Azymut 45 Gdynia
Nowak Anna 2006 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Robert 2006 Azymut 45 Gdynia
Szafarewicz Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn
Ukleja Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia
Ukleja Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia
Kleinszmidt Michał 2006 Azymut 45 Gdynia
Miłkowski Jakub 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Weronika 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Małgorzata 2008 Azymut 45 Gdynia

Trasa Pirania

Movko Marina 1960 Azymut 45 Gdynia
Pesta Anna 2003 Azymut 45 Gdynia
Pestka Maciej 1996 Azymut 45 Gdynia
Długosz Tomasz 1985
Januszewicz Katarzyna 1986 Azymut 45 Gdynia
Cichowska Joanna 1993 S4A
Lazareva Natalia 1955 Azymut 45 Gdynia
Nowak Grzegorz 2003 Azymut 45 Gdynia
Mientki Tadeusz 1952 Orkan Ostróda
Bąkowska Dominika 1992 PKO Harpagan Gdańsk
Ukleja Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia
Porzycz Agnieszka 1984 UKS Siódemka Rumia
Moskal Zuzanna 2002 UKS Siódemka Rumia
Nowicka-Bielecka Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia
Witkowska Izabela 1970 Azymut 45 Gdynia
Witkowski Adam 1970 Azymut 45 Gdynia
Gniewkowska Julia 2002 Azymut 45 Gdynia

Trasa Rekin

Kaczyński Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk
Porzycz Grzegorz 2002 Azymut 45 Gdynia
Pesta Piotr 2001 Azymut 45 Gdynia
Żyliński Adam 1984 PWC FCU Run Team
Ćwidak Paweł 1988 SKPT Gdańsk
Radomyski Łukasz 1975
Łapuć Krzysztof 1981
Łosiewicz Mariusz 1980 Morenka Team
Mientki Sebastian 1976 Orkan Ostróda
Dettlaff Anna 1989 UKS Włóczykij
Borowiec Paweł 2002 PKO Harpagan
Fankidejski Artur 1978 UKS Włóczykij
Borowiec Krzysztof 1970 BORÓWKI
Dawidowska Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia
Ogdowski Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia
Kreft Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia
Żurek Grzegorz 2000 UKS Siódemka Rumia
Kuźba Jakub 2000 UKS Siódemka Rumia
Bielecka Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia
Borzyszkowski Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia
Olech Przemysław 1985 UKS Siódemka Rumia
Sienkiewicz Maksymilian 2001 Azymut 45 Gdynia
Pesta Adam 1969 Azymut 45 Gdynia
Kalsztein Karol 1974 PKO Harpagan Gdańsk
Łazarek Daniel 1982 Kawaler Wieczorową Porą
Kaczyński Jakub 1978 PKO Harpagan Gdańsk
Jankowski Tomasz 1967 PKO Harpagan Gdańsk
Ciećwierz Sławomir 1979 Azymut 45 Gdynia

07.02- Gdańsk Wrzeszcz

Trasa Płotka

Kaszkiewicz Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia
Kaszkiewicz Leon 2010 Azymut 45 Gdynia
Januszewicz Michał 2010 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Jacek 2010
Porzycz Małgorzata 2008 UKS Siódemka Rumia

Trasa Pstrąg

Kaszkiewicz Kamila 1980 Azymut 45 Gdynia
kilichowski kacper 2006 Azymut 45 Gdynia
ciechanowicz mikolaj 2006 Azymut 45 Gdynia
Nowak Anna 2006 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Robert 2006 Azymut 45 Gdynia
Szafarewicz Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn
Ukleja Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia
Ukleja Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia
Kleinszmidt Michał 2006 Azymut 45 Gdynia
Miłkowski Jakub 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Weronika 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Małgorzata 2008 Azymut 45 Gdynia

Trasa Pirania

Movko Marina 1960 Azymut 45 Gdynia
Pesta Anna 2003 Azymut 45 Gdynia
Pestka Maciej 1996 Azymut 45 Gdynia
Długosz Tomasz 1985
Januszewicz Katarzyna 1986 Azymut 45 Gdynia
Cichowska Joanna 1993 S4A
Lazareva Natalia 1955 Azymut 45 Gdynia
Nowak Grzegorz 2003 Azymut 45 Gdynia
Mientki Tadeusz 1952 Orkan Ostróda
Bąkowska Dominika 1992 PKO Harpagan Gdańsk
Ukleja Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia
Porzycz Agnieszka 1984 UKS Siódemka Rumia
Moskal Zuzanna 2002 UKS Siódemka Rumia
Nowicka-Bielecka Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia
Witkowska Izabela 1970 Azymut 45 Gdynia
Witkowski Adam 1970 Azymut 45 Gdynia
Gniewkowska Julia 2002 Azymut 45 Gdynia

Trasa Rekin

Kaczyński Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk
Porzycz Grzegorz 2002 Azymut 45 Gdynia
Pesta Piotr 2001 Azymut 45 Gdynia
Żyliński Adam 1984 PWC FCU Run Team
Ćwidak Paweł 1988 SKPT Gdańsk
Radomyski Łukasz 1975
Łapuć Krzysztof 1981
Łosiewicz Mariusz 1980 Morenka Team
Mientki Sebastian 1976 Orkan Ostróda
Dettlaff Anna 1989 UKS Włóczykij
Borowiec Paweł 2002 PKO Harpagan
Fankidejski Artur 1978 UKS Włóczykij
Borowiec Krzysztof 1970 BORÓWKI
Dawidowska Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia
Ogdowski Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia
Kreft Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia
Żurek Grzegorz 2000 UKS Siódemka Rumia
Kuźba Jakub 2000 UKS Siódemka Rumia
Bielecka Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia
Borzyszkowski Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia
Olech Przemysław 1985 UKS Siódemka Rumia
Sienkiewicz Maksymilian 2001 Azymut 45 Gdynia
Pesta Adam 1969 Azymut 45 Gdynia
Kalsztein Karol 1974 PKO Harpagan Gdańsk
Łazarek Daniel 1982 Kawaler Wieczorową Porą
Kaczyński Jakub 1978 PKO Harpagan Gdańsk
Jankowski Tomasz 1967 PKO Harpagan Gdańsk
Ciećwierz Sławomir 1979 Azymut 45 Gdynia

14.03- Gdynia Dąbrowa

Trasa Płotka

Kaszkiewicz Tymon 2009 Azymut 45 Gdynia
Kaszkiewicz Leon 2010 Azymut 45 Gdynia
Januszewicz Michał 2010 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Jacek 2010
Porzycz Małgorzata 2008 UKS Siódemka Rumia

Trasa Pstrąg

Kaszkiewicz Kamila 1980 Azymut 45 Gdynia
kilichowski kacper 2006 Azymut 45 Gdynia
ciechanowicz mikolaj 2006 Azymut 45 Gdynia
Nowak Anna 2006 Azymut 45 Gdynia
Stefaniak Robert 2006 Azymut 45 Gdynia
Szafarewicz Katarzyna 2010 UMKS Kwidzyn
Ukleja Krzysztof 2008 Azymut 45 Gdynia
Ukleja Patrycja 2006 Azymut 45 Gdynia
Kleinszmidt Michał 2006 Azymut 45 Gdynia
Miłkowski Jakub 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Weronika 2006 Azymut 45 Gdynia
Ciećwierz Małgorzata 2008 Azymut 45 Gdynia

Trasa Pirania

Movko Marina 1960 Azymut 45 Gdynia
Pesta Anna 2003 Azymut 45 Gdynia
Pestka Maciej 1996 Azymut 45 Gdynia
Długosz Tomasz 1985
Januszewicz Katarzyna 1986 Azymut 45 Gdynia
Cichowska Joanna 1993 S4A
Lazareva Natalia 1955 Azymut 45 Gdynia
Nowak Grzegorz 2003 Azymut 45 Gdynia
Mientki Tadeusz 1952 Orkan Ostróda
Bąkowska Dominika 1992 PKO Harpagan Gdańsk
Ukleja Ewa 1980 Azymut 45 Gdynia
Porzycz Agnieszka 1984 UKS Siódemka Rumia
Moskal Zuzanna 2002 UKS Siódemka Rumia
Nowicka-Bielecka Kornelia 1974 UKS Siódemka Rumia
Witkowska Izabela 1970 Azymut 45 Gdynia
Witkowski Adam 1970 Azymut 45 Gdynia
Gniewkowska Julia 2002 Azymut 45 Gdynia

Trasa Rekin

Kaczyński Piotr 1984 PKO HARPAGAN Gdańsk
Porzycz Grzegorz 2002 Azymut 45 Gdynia
Pesta Piotr 2001 Azymut 45 Gdynia
Żyliński Adam 1984 PWC FCU Run Team
Ćwidak Paweł 1988 SKPT Gdańsk
Radomyski Łukasz 1975
Łapuć Krzysztof 1981
Łosiewicz Mariusz 1980 Morenka Team
Mientki Sebastian 1976 Orkan Ostróda
Dettlaff Anna 1989 UKS Włóczykij
Borowiec Paweł 2002 PKO Harpagan
Fankidejski Artur 1978 UKS Włóczykij
Borowiec Krzysztof 1970 BORÓWKI
Dawidowska Natalia 1999 UKS Siódemka Rumia
Ogdowski Bartłomiej 2000 UKS Siódemka Rumia
Kreft Oliwia 1999 UKS Siódemka Rumia
Żurek Grzegorz 2000 UKS Siódemka Rumia
Kuźba Jakub 2000 UKS Siódemka Rumia
Bielecka Aleksandra 2000 UKS Siódemka Rumia
Borzyszkowski Jacek 1974 UKS Siódemka Rumia
Olech Przemysław 1985 UKS Siódemka Rumia
Sienkiewicz Maksymilian 2001 Azymut 45 Gdynia
Pesta Adam 1969 Azymut 45 Gdynia
Kalsztein Karol 1974 PKO Harpagan Gdańsk
Łazarek Daniel 1982 Kawaler Wieczorową Porą
Kaczyński Jakub 1978 PKO Harpagan Gdańsk
Jankowski Tomasz 1967 PKO Harpagan Gdańsk
Ciećwierz Sławomir 1979 Azymut 45 Gdynia