Co to jest
Aktualności
Regulamin
Komunikat Techniczny
Lista Startowa
Wyniki
Archiwum
15.02- Gdańsk Zaspa

Lista startowa wg kategorii: Pirania

1 . Witkowski Adam
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 7005151
minuta startowa: 0.00


2 . Moskal Zuzanna
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 887227
minuta startowa: 1.00


3 . Łapuć Krzysztof
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 9201912
minuta startowa: 2.00


4 . Pestka Maciej
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 502209
minuta startowa: 3.00


5 . Lewandowska J+K.W. Rojek
Wiatr we włosach ( WWW )
CHIP: 2086328
minuta startowa: 4.00


6 . Kreft Oliwia
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 1410953
minuta startowa: 5.00


7 . Witkowska Izabela
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 7130303
minuta startowa: 6.00


8 . Maciejewski Łukasz
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 9201936
minuta startowa: 7.00


9 . Kuźba Justyna
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 9101307
minuta startowa: 8.00


10 . Pesta Piotr
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 8656098
minuta startowa: 9.00


11 . Gniewkowska Julia
UKS Włóczykij Osiek ( WLO )
CHIP: 1414598
minuta startowa: 10.00


12 . Czajka Izabela
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 2077799
minuta startowa: 11.00


13 . Gbur Krzysztof
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2086336
minuta startowa:12.00


14 . Nowak Grzegorz
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 8656096
minuta startowa:13.00


15 . Bąkowska Dominika
PKO Harpagan Gdańsk ( PKO )
CHIP: 1397543
minuta startowa: 14.00


16 . Kabuła Jarosław
mini-KRTW Rzułf ( MIN )
CHIP: 208633
minuta startowa:9 15.00


17 . Pietrowicz Karol
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 887217
minuta startowa:16.00


18 . Bielecka Aleksandra
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 9101842
minuta startowa: 17.00


19 . Kęsy Sajmon
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 2086321
minuta startowa: 18.00


20 . Ukleja Marcin
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 886656
minuta startowa:19.00


21 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:20.00


22 . Nowicka-Bielecka Kornelia
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 1390881
minuta startowa: 21.00


23 . Rychter Krzysztof
Aktywny (AKT )
CHIP: 2086322
minuta startowa:22.00


24 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:23.00


25 . Sienkiewicz Maksymilian
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 9201934
minuta startowa:24.00


26 . Jankowski Tomasz
PKO Harpagan Gdańsk ( PKO )
CHIP:
minuta startowa: 25.00


27 . Dawidowska Natalia
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 9200152
minuta startowa: 26.00


28 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:27.00


29 . Porzycz Grzegorz
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 8656099
minuta startowa:28.00


30 . Mientki Tadeusz
UMKS Orkan Ostróda ( ORK )
CHIP: 413391
minuta startowa: 29.00


31 . Porzycz Agnieszka
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 842655
minuta startowa: 30.00


32 . Długosz Tomasz
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 2086329
minuta startowa: 31.00


33 . Ukleja Ewa
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 9201840
minuta startowa:32.00


34 . Januszewicz Katarzyna
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2099338
minuta startowa:33.00


Lista startowa wg kategorii: Płotka

1 . Kaszkiewicz Tymon
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 502202
minuta startowa: 0.00


2 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa: 1.00


3 . Januszewicz Michał
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 2087502
minuta startowa: 2.00


4 . Porzycz Małgorzata
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 842652
minuta startowa: 3.00


5 . Kiszkiel-Makiewicz Amelia
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 2086333
minuta startowa: 4.00


6 . Stefaniak Justyna
Indywidualnie (IND )
CHIP: 887230
minuta startowa: 5.00


7 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa: 6.00


8 . Stefaniak Robert
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 842653
minuta startowa: 7.00


9 . Kiszkiel-Makiewicz Natali
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2086338
minuta startowa: 8.00


10 . Kaszkiewicz Leon
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 895231
minuta startowa: 9.00


11 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:10.00


12 . Kleinszmidt Michał
UKS Azymut 45 Gdynia ( AZY )
CHIP: 2086334
minuta startowa: 11.00


13 . Stefaniak Jacek
Indywidualnie (IND )
CHIP: 886655
minuta startowa:12.00


Lista startowa wg kategorii: Pstrąg

1 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:13.00


2 . Pesta Anna
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 9201839
minuta startowa:14.00


3 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:15.00


4 . Kaszkiewicz Kamila
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 886659
minuta startowa:16.00


5 . Woszczyk Agnieszka
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2086323
minuta startowa:17.00


6 . Ciechanowicz Mikolaj
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 886301
minuta startowa:18.00


7 . Brillowski Adrian
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2086335
minuta startowa:19.00


8 . Kilichowski Kacper
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 887218
minuta startowa:20.00


9 . Krzemieniecki Maciej
Krzemole (KRZ )
CHIP: 2086331
minuta startowa:21.00


10 . Krzemieniecki Michał
Krzemole ( KRZ )
CHIP: 2086340
minuta startowa: 22.00


11 . Grzybowski Maciej
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 886667
minuta startowa:23.00


12 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:24.00


13 . Ukleja Krzysztof
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 9201833
minuta startowa:25.00


14 . Bielecki Michał
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 895238
minuta startowa: 26.00


15 . Jankowski Waldemar
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2086324
minuta startowa:27.00


16 . Ukleja Patrycja
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 9201832
minuta startowa:28.00


17 . Westa Jakub
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 418916
minuta startowa: 29.00


Lista startowa wg kategorii: Rekin

1 . Łazarek Daniel
Kawaler Wieczorową (P KAW )
CHIP: 2066449
minuta startowa: 0.00


2 . Czajka Mariusz
MnO rekin (MNO )
CHIP: 2077821
minuta startowa: 1.00


3 . Wirkus Piotr
Big YellowFoot Adven (BIG )
CHIP: 2086325
minuta startowa: 2.00


4 . Suchy Wojciech
parkowe.almanak.pl (PAR )
CHIP: 2086330
minuta startowa: 3.00


5 . Olech Przemysław
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 504401
minuta startowa: 4.00


6 . Radomyski Łukasz
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 7203708
minuta startowa: 5.00


7 . Mientki Sebastian
UMKS Orkan Ostróda ( ORK )
CHIP: 413392
minuta startowa: 6.00


8 . Sadowski Michał
KInO Neptun Gdańsk ( NEP )
CHIP: 1407625
minuta startowa: 7.00


9 . Sontowski Marcin
Morenka Team (MOR )
CHIP: 2087515
minuta startowa: 8.00


10 . Kalsztein Karol
PKO Harpagan Gdańsk ( PKO )
CHIP: 1397547
minuta startowa: 9.00


11 . Łosiewicz Mariusz
Morenka Team ( MOR )
CHIP: 1415153
minuta startowa: 10.00


12 . Borzyszkowski Jacek
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 8635800
minuta startowa: 11.00


13 . Paruszewski Marek
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2086327
minuta startowa:12.00


14 . Irzyłowska Magda
Irzy ( IRZ )
CHIP: 2086332
minuta startowa: 13.00


15 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:14.00


16 . Sakowicz Wojtek
UBpB Team (UBB )
CHIP: 7203966
minuta startowa:15.00


17 . Fankidejski Artur
UKS Włóczykij Osiek ( WLO )
CHIP: 9870220
minuta startowa: 16.00


18 . Ćwidak Paweł
SKPT Gdańsk ( SKP )
CHIP: 140789
minuta startowa:7 17.00


19 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:18.00


20 . Kuźba Jakub
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 887221
minuta startowa: 19.00


21 . Spadik Mateusz
Indywidualnie (IND )
CHIP: 2086337
minuta startowa:20.00


22 . Nowaczyk Michał
We mgle po łydki ( WMP )
CHIP: 2077822
minuta startowa: 21.00


23 . Kaczyński Piotr
KInO Neptun Gdańsk ( NEP )
CHIP: 1407623
minuta startowa: 22.00


24 . Bałchanowski Michał
Morenka Team ( MOR )
CHIP: 1515152
minuta startowa: 23.00


25 . Borowiec Krzysztof
Borówka ( BOR )
CHIP: 1419867
minuta startowa: 24.00


26 . Borowiec Paweł
PKO Harpagan Gdańsk ( PKO )
CHIP: 2057121
minuta startowa: 25.00


27 . Hippner Marcin
KInO Kosmate Pały ( KOS )
CHIP: 1318317
minuta startowa: 26.00


28 . Vakant
( )
CHIP:
minuta startowa:27.00


29 . Ogdowski Bartłomiej
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 1410952
minuta startowa: 28.00


30 . Jankowski Paweł
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 1418721
minuta startowa: 29.00


31 . Izydorczyk Urszula
MKS Paulinum Jelenia (MKS )
CHIP: 886699
minuta startowa:30.00


32 . Żyliński Adam
PwC Coe Run Team ( PWC )
CHIP: 2087501
minuta startowa: 31.00


33 . Kaczyński Jakub
KInO Neptun Gdańsk ( NEP )
CHIP: 1407624
minuta startowa: 32.00


34 . Pesta Adam
UKS Azymut 45 Gdynia (AZY )
CHIP: 500663
minuta startowa:33.00


35 . Porzycz Janusz
UKS Siódemka Rumia ( SIO )
CHIP: 9101165
minuta startowa: 34.00


36 . Dettlaff Anna
UKS Włóczykij Osiek ( WLO )
CHIP: 9140974
minuta startowa: 35.00


37 . Jarocki Michał
PKO Harpagan Gdańsk ( PKO )
CHIP: 2118429
minuta startowa: 36.00


38 . Kożyczkowski Edward
Indywidualnie ( IND )
CHIP: 2086326
minuta startowa: 37.00